Ford в 2021 році представить безпілотний гібрид


Ford в 2021 році представить безпілотний гібрид

Компанія вважає, що для комерційного використання гібриди набагато вигідніші за електрокари, оскільки швидше заправляються і можуть безперервно працювати по 20 годин на добу, пише Engadget.

Поки Nissan, Mercedes-Benz і Lyft впроваджують систему автопілота виключно в електричний транспорт, Ford не ставить хрест на викопному паливі — принаймні, в найближчі кілька років. Тому в 2021 році Ford представить абсолютно новий безпілотний гібрид. Про це розповів виконавчий директор автогіганта Джим Фарлі в інтерв’ю Automotive News.

На думку Фарлі, комерційний автомобіль приносить гроші, тільки коли він на ходу. А кожна година простоювання безпілотника — це збитки для його власника. Заправити гібрид набагато швидше, ніж зарядити електрокар. Таким чином, гібриди з функцією автопілота можуть проводити на дорозі по 20 годин на добу.

«Найважливіше — рентабельність і час безперервної роботи. За цими показниками гібриди незрівнянно вигідніші за електрокари з точки зору комерційного використання», — упевнений Фарлі.

На відміну від інших автовиробників, Ford не збирається впроваджувати свої гібридні безпілотники в райдшеринговий бізнес. Компанія шукає ринок, який передбачає цілодобову роботу автомобілів без зайвих простоїв. У цьому році Ford вже почав тестувати безпілотники Ford Fusion в Енн Харбор, щоб подивитися, як клієнти реагують на доставку піци під контролем ШІ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua