Україна почала відбір міжнародних партнерів для спільного управління ГТС


Україна почала відбір міжнародних партнерів для спільного управління ГТС

Кабінет Міністрів України офіційно почав процедуру відбору міжнародних партнерів для спільного управління українською газотранспортною системою.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 13 грудня.

Попередньо будуть проведені консультації з іноземними операторами газотранспортної системи, які відповідають вимогам, визначеним частиною першою статті 21 Закону України “Про ринок газу”.

На основі аналізу цієї інформації будуть підготовлені умови конкурсу на залучення одного або кількох партнерів ГТС в ВАТ “Магістральні газопроводи України”.

Доручено Міністерству енергетики та вугільної промисловості спільно з Міністерством закордонних справ України у десятиденний термін повідомити іноземних операторів газотранспортної системи про проведення таких консультацій.

Цим же рішенням Кабінет Міністрів України створив робочу групу, яка буде займатися пошуком і відбором міжнародних партнерів для спільного управління українською ГТС. Головою Робочої групи призначено віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона.

До її складу увійшли міністр та інші представники Міненерговугілля, Державний секретар Мінекономрозвитку, член Наглядової ради НАК “Нафтогаз України”, в.о. голови Правління ВАТМГУ”, в.о голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, член НКРЕКП, представники Європейської Комісії та Секретаріату Енергетичного співтовариства, Посольства США в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua