Evraz перевів акції "Євраз Южкоксу" з нідерландської Palmrose на кіпрську Dashuria Ltd


Evraz перевів акції "Євраз Южкоксу" з нідерландської Palmrose на кіпрську Dashuria Ltd

Група Evraz (РФ) перевела акції ПрАТ “Євраз Южкокс” (Кам’янське Дніпропетровської обл.) з компанії Palmrose BV (Нідерланди), що є її 100% “дочкою”, на компанію Dashuria Ltd (Кіпр, Кіпр, підконтрольна Evraz, згідно з інформацією на сайті групи).

Як повідомила компанія в системі розкриття інформації НКЦПФР, відповідно до отриманого нею 11 грудня поточного року від ПАТ “Національний депозитарій України” (“НДУ”) реєстру власників іменних цінних паперів, складеного станом на 1 грудня 2017 року, відбулися зміни складу акціонерів, які володіють 10% і більше акцій підприємства.

При цьому уточнюється, що частка компанії Palmrose B. V. (Нідерланди) в статутному капіталі ПАТ “Євраз Южкокс” скоротилася з 94,956541% від загальної кількості акцій до нуля. У свою чергу частка Dashuria Ltd зросла з нуля до 94,956541% статутного капіталу.

У групі не прокоментували мету переведення акцій.

У серпні поточного року президент компанії групи Олександр Фролов повідомляв, що Evraz розглядає можливість продажу ПрАТ “Євраз Южкокс”: “Ми розглядаємо питання продажу, у нас є варіанти, є розуміння того, як ми можемо продати”, сказав під час телефонної конференції, відповідаючи на запитання про можливість продажу активу.

При цьому глава компанії зазначив, що поки (на той момент – ІФ) рано говорити про умови потенційної угоди і терміни її завершення.

До недавнього часу у Evraz в Україні було три основні активи: ПрАТ “Євраз – Дніпровський металургійний завод (ДМЗ)” (Дніпро), “Євраз Южкокс” і ПрАТ “Євраз – Суха Балка” (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.), придбане в березні поточного року групою DCH бізнесмена Олександра Ярославського.

При цьому О.Фролов звернув увагу, що компанія не планує продавати “Євраз-ДМЗ”: “Актив працює добре, ми бачимо потенціал для зростання доданої вартості”.

Як повідомлялося, “Євраз-Южкокс” в січні-жовтні 2017 року знизив випуск коксу на 9,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 461 тис. тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua