Facebook змінить податкову політику


Facebook змінить податкову політику

Facebook Inc., поступаючись тиску іноземних регуляторів, змінить структуру оподаткування таким чином, щоб платити більше податків у тій країні, де вона отримує доходи.

Компанія, якій належить найбільша у світі соціальна мережа, оголосила, що з наступного року перейде до структури, при якій рекламні доходи, які вона отримує в певній країні, будуть відображатися на балансі локальних підрозділів, а не в Ірландії, де розташована міжнародна штаб-квартира Facebook.

У зв’язку з цим, компанія платитиме більше податків в 25 країнах, де плануються зміни, включаючи Францію, Німеччину та Італію.

Однак в цілому збільшення податкових виплат може виявитися неістотним і залежатиме від того, яким чином Facebook буде відображати витрати в різних юрисдикціях, пише газета Financial Times.

За словами головного фінансового директора Facebook Девіда Уенера, зміна податкової структури потребуватиме “істотних ресурсів” і буде завершена лише до кінця першої половини 2019 року.

“Ми впевнені, що перехід до структури локального відображення продажів збільшить прозорість операцій компанії для держав і регуляторів по всьому світу, які закликали нас до більшої відкритості даних про виручку на локальних ринках”, – заявив Д.Уенер.

Facebook і кілька інших міжнародних технологічних компаній зіткнулися зі звинуваченнями в тому, що вони недоплачують податки, зокрема, в Європі, використовуючи лазівки в законодавстві, що дозволяють переводити доходи в Ірландію, де податок на прибуток корпорацій істотно нижчий, ніж у багатьох інших країнах.

Раніше Facebook вже перейшла до структури локального оподаткування в Великобританії і Австралії.

У третьому кварталі 2017 року виручка Facebook від зарубіжних операцій склала $5,85 млрд, що склало близько 57% загальної виручки компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua