НБУ відмовився від регулярних планових перевірок на дотримання валютного законодавства


НБУ відмовився від регулярних планових перевірок на дотримання валютного законодавства

Національний банк України (НБУ) скасував норму про обов’язкове проведення не рідше одного разу на 36 місяців планових перевірок банків, інших фінансових установ та операторів поштового зв’язку на дотримання валютного законодавства.

Відповідні зміни затверджені постановою правління НБУ № 26 від 11 грудня 2017 року “Про внесення змін до Положення про порядок проведення виїзних, невиїзних (камеральних) перевірок щодо дотримання банками, іншими фінансовими установами, національним оператором поштового зв’язку вимог валютного законодавства України та перевірок пунктів обміну іноземної валюти на території України”, яке оприлюднено на веб-сайті центробанку і набуває чинності 13 грудня 2017 року.

Згідно з постановою, відтепер відповідні перевірки НБУ буде проводити залежно від необхідності.

Регулятор також розширив перелік джерел інформації, за результатами аналізу яких може бути призначена позапланова перевірка. Зокрема, відтепер підставою для перевірки може бути отримана від банків, інших фінансових установ або національного оператора поштового зв’язку інформація, яка свідчить про порушення законодавства України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua