Київ має намір виділити понад 100 млн грн на реконструкцію тепломереж


Київ має намір виділити понад 100 млн грн на реконструкцію тепломереж

Київ має намір до 2018 року виділити понад 100 млн грн на реконструкцію теплових мереж, 19 млн грн на розробку схеми теплопостачання на період до 2025 року.

Відповідні пункти міститися у проекті бюджету столиці на наступний рік, оприлюдненому на сайті Київради.

Із зазначеної суми 45,2 млн грн піде на реконструкцію мереж по вул. Набережно-Луговій та Набережно-Хрещатицькій. Ще 6 млн – на реконструкцію теплової магістралі по вул. Коперника, 2,2 млн грн – мереж по вул. Маяковського, 1,6 млн грн. – по вулиці Бульварно-Кудрявській, Бикова, Закревського, Данькевича.

Для будівництва тепломереж до двох будинків по вул. Чистяківській планується виділити 4,9 млн грн, 10 млн грн – на перепідключення споживачів по вул. Татарській та Підгірній.

Реконструкція двох центральних теплових пунктів (ЦТП) по просп. Соборності та Харківському шосе в 2018 році вимагатиме 30 млн грн.

Крім перерахованого, проект бюджету столиці на наступний рік передбачає виділення 15 млн грн на оснащення багатоквартирних будинків теплолічильниками (в т. ч. на проектні роботи піде 1,3 млн грн).

Документ також включає 5 млн грн на облаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) у будинках, що обслуговуються комунальними ЖЕО (в т. ч. на проектні роботи 0,25 млн грн) і ще 4,8 млн грн – на облаштування ІТП в бюджетних установах.

На реконструкцію систем теплопостачання, гарячого водо- і електропостачання бюджетних установ з використанням ВДЕ столиця має намір виділити в наступному році 16,7 млн грн, ще 20 млн грн піде на обладнання освітніх установ районного підпорядкування системою диспетчиризации та моніторингу енергоспоживання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua