Перша черга житлового комплексу Парковий квартал «Місто Квітів» здана в експлуатацію!


Перша черга житлового комплексу Парковий квартал «Місто Квітів» здана в експлуатацію!

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (ДАБІ) видала Сертифікати відповідності закінченого будівництва проектної документації для будинків Першої черги «Міста Квітів» та підтвердила їх готовність до експлуатації.

Перша черга Паркового кварталу Місто Квітів – це чотири будинки (7 секцій): №1, №1а, №2 та № 5а на вулиці Тираспольській, 43 (будівельна адреса) в Подільському районі м.Києва.

Загальна кількість квартир-759, загальна площа квартир – 43116,6 кв. м., для об’єктів внутрішньої інфраструктури передбачені нежитлові приміщення на перших поверхах площею 851,1 кв.м.

Житловий комплекс «Місто Квітів», що входить в ТОП 10 житлових комплексів комфорт- класу Києва, припав до смаку інвесторам: у першій черзі залишилося всього 7,7% вільних квартир.

Всього в проекті закритого комплексу зі своєю інфраструктурою і системою контролю доступу передбачено будівництво 25 шістнадцятиповерхових будинків, дитячий садочок, власний парк 1,5га. У пішої доступності Сирецький дендропарк національного значення і метро Сирець.

«У липні 2017 року з будинку №5 стартував продаж другої черги «Міста Квітів », на сьогоднішній день продано 81% квартир в цьому будинку. З жовтня додалися будинки 4 та 4а, в різних секціях яких вже продано від 12 до 26%. Чимала частина інвесторів приходить до нас за рекомендаціями друзів і знайомих, що нас дуже радує» – говорить Олександр Андзилевич, керівник департаменту продажів ІБК ОБРІЙ.

За результатами аналізу анкет інвесторів, які купили квартири в цьому комплексі, 50% сподобався район будівництва як «тихий» і «зелений», а 25% відзначили, що вважають ціни на квартири в «Місті Квітів» справедливими.

У жовтні 2017р. Парковий квартал «Місто Квітів» отримав нагороду від Business Olimp Awards в номінації кращий проект «Місто в місті».

Парковий квартал «Місто Квітів» – масштабний проект, перша черга якого здана, активно йде будівництво другої, всього передбачено 4 черги. Будівництво розпочато в жовтні 2015 року, завершення четвертої черги планується у 4 кварталі 2020р.

Об’єкт реалізується двома партнерами МЖК Оболонь і ИСК ОБРИЙ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua