Bitcoin Platinum виявився скам-проектом південнокорейського підлітка


Bitcoin Platinum виявився скам-проектом південнокорейського підлітка

Південнокорейським інвесторам довелося зустрітися з черговим шахраєм на ринку криптовалют. За інформацією найбільшого південнокорейського інформаційного агентства JoongAng, інвестори місцевої криптовалютної біржі стурбовані через скам-койна Bitcoin Platinum.

В акаунті Twitter проект @bitcoinplatinum підносився творцем як хард форк біткойна, який відбудеться на блоці 498 577 за підтримки групи майнерів, розробників, інвесторів і користувачів біткойна. При цьому не було ніякої інформації про групу цих людей.

Початково інвестори ставилися до цього проекту скептично, враховуючи його невизначений опис і концепцію. Bitcoin Platinum був націлений на реалізацію «оригінальної задумки Сатоші і представляв собою децентралізовану електронну валюту», але виявився ідентичною копією Bitcoin Cash.

Скептицизму додає ще те, що в записі Bitcoin Platinum не подавалася жодна додаткова інформація, крім PR-постів з помилками. В одній з таких заяв говорилося: «Bitcoin Platinum являє світові справжній блокчейн. Трейдери і користувачі отримають низьку комісію і швидкі підтвердження. В майбутньому валюту чекає глобальне прийняття, необмежені інновації і зростання, а також децентралізований розвиток».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua