Нацбанк відзвітував про збільшення грошової маси в Україні


Нацбанк відзвітував про збільшення грошової маси в Україні

Грошова маса в Україні в листопаді 2017 року зросла на 0,3% – до 1 трлн 129,079 млрд грн, відповідні попередні дані грошово-кредитної статистики оприлюднені на веб-сайті Національного банку України (НБУ).

За даними центробанку, відповідна динаміка зумовлена ​​як зростанням обсягу готівкових коштів в обігу поза банками – на 0,7%, до 310,405 млрд грн, так і залишків за депозитами – на 0,2%, до 818,372 млрд грн.

Загалом з початку року обсяг грошової маси зріс на 2,4%.

Кредитний портфель банків у листопаді майже не змінився і до кінця місяця становив 988,368 млрд грн. При цьому обсяг кредитів в національній валюті зріс на 0,7% – до 552,236 млрд грн, тоді як в іноземній знизився на 0,8%, до 436,132 млрд грн. Нацбанк також уточнює, що нові кредити в нацвалюті залучало і населення, і бізнес.

За даними НБУ в листопаді спостерігалося скорочення обсягів депозитів корпоративного сектора, яке однак було компенсовано притоком депозитів фізичних осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua