Британія планує стати раєм для космічних стартапів


Британія планує стати раєм для космічних стартапів

Британське космічне агентство оголосило про створення чотирьох технологічних кластерів для залучення стартапів із США. Проект є частиною масштабної програми Великобританії щодо збільшення присутності на світовому космічному ринку, пише SpaceNews.

Голова Британського космічного агентства Грем Тернок заявив на 13-й конференції Appleton про виділення £200 тис. на створення чотирьох космічних кластерів — в Лондоні, Хемпширі, Уесткотті і Лестерському університеті. Таким чином, їх загальна кількість зросте до 15.

Зараз космічним центром Великобританії є Харвелл, де працюють 80 компаній. Джоанна Харт, що відповідає за розвиток кластера, сподівається, що до 2030 року їх кількість зросте до 200. «Ми шукаємо компанії, які були засновані за межами Великобританії, але готові переїхати, тому що ми пропонуємо гранти та фінансування, такі необхідні на ранньому етапі», — говорить Тернок.

Великобританія останні 30-40 років страждала від «відтоку» мізків в США і Канаду через слабо розвинений ринок венчурного капіталу. Тепер місцевий уряд хоче виправити ситуацію і до 2030 року зайняти 10% на світовому космічному ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua