Кількість вакансій в Україні збільшилася майже до 1 мільйона


Кількість вакансій в Україні збільшилася майже до 1 мільйона

Кількість вакансій в Україні за січень-листопад 2017 року склала близько 1 мільйона, що на 11% перевищує показник за аналогічний період минулого року, повідомила прес-служба Державної служби зайнятості України з посиланням на виконуючого обов’язки голови Держслужби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка.

“Протягом всього 2017 року ринок праці України показував позитивну динаміку. Так, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року (11 місяців) кількість вакансій збільшилася на 11%. Державна служба зайнятості оперувала 1 мільйоном вакансій і співпрацювала з понад 180 тисячами великих і малих роботодавців”, – процитувала прес-служба Ярошенка.

За його словами, на 11 грудня, за оперативними даними, по всій Україні існує понад 104 тисячі вільних вакансій. “Найбільшим попитом в Україні користуються робочі спеціальності. Роботу для фахівців, я пкірацюють “руками”, знайти найпростіше, і заробітна плата для таких вакансій пропорційно збільшується в залежності від рівня кваліфікації фахівця”, – зазначив Ярошенко.

Згідно з повідомленням, за видами економічної діяльності більшість вакансій – на підприємствах переробної промисловості (23%), торгівлі і ремонту автотранспорту (16%) і на транспорті (9%). За професійними групами найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (22%), а також на робочих з обслуговування, експлуатації обладнання та машин (21%).

Ярошенко також зазначив, що середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 4,6 тисячі гривень (на відповідну дату 2016 року – 2,9 тисячі гривень). При цьому заробітна плата в Києві і великих містах значно перевищує середній показник по Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування