Швейцарські банки: «Найкращі дні біткойна ще попереду»


Швейцарські банки: «Найкращі дні біткойна ще попереду»

Так вважають швейцарські Vontobel Holding AG і Falcon Private Bank. В обох банках експерти вважають, що справжній успіх біткойна ще попереду, передає Bloomberg. Обидва банки вже дозволяють клієнтам спекулювати на криптовалюті.

До кінця цього року кілька бірж запускають ф’ючерси на біткойни, серед них найбільша у світі біржа деривативів. Також біржовий оператор Cboe Global Markets заявляв про намір випустити криптовалютні ф’ючерси. Goldman Sachs також планував торгувати деривативами на криптовалюту. Ф’ючерси призведуть до запуску цілого ряду нових фінансових продуктів, пов’язаних з біткойнами, кажуть в банках. Там вважають, що це вкотре може призвести до зростання цін на біткойн. ​

Швейцарські банкіри впевнені, що їхні клієнти поділилися на тих, хто вважає, що криптовалюта в кінцевому підсумку стане зовсім звичайним ринковим інструментом, і тих, хто думає, що ф’ючерси і вихід на біржі тільки прискорить розростання, а потім і вибух бульбашки. Виходячи з цього, ці два банки створили свої пропозиції для зацікавлених у біткойні клієнтів.

Vontobel пропонує продукт, який банк назвав сертифікатом участі. Це похідний фінансовий інструмент, який дозволяє без прямої взаємодії з криптовалютою грати на коливаннях курсу. Falcon вчинив простіше і пропонує прямі інвестиції в біткойн.

У цих банках вважають, що після появи ф’ючерсів на біржах CME і Cboe в торгівлю криптовалютою зможуть офіційно прийти професійні інвестори. До ф’ючерсів вони не бажали мати справу з нерегульованими майданчиками, тепер частина проблем зникне. Так вважає, наприклад, Спенсер Богарт — голова дослідницької фірми Blockchain Capital. Він каже, що зараз кількість грошей фінансових інститутів в біткойнах дуже мала. В першу чергу через малу кількість адекватних і надійних інструментів інвестування. Багато хто чекає, що незабаром цих грошей стане набагато більше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua