В Україні все менше використовують вугілля антрацитової групи


В Україні все менше використовують вугілля антрацитової групи

Другий місяць поспіль в Україні на ТЕС спостерігається зменшення споживання вугілля антрацитової групи на 300 тисяч тонн, і такі темпи дозволяють вийти на річні обсяги використання антрациту України в 5 млн тонн, що майже наполовину менше від торішніх, – повідомив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, якщо в листопаді минулого року Україна споживала 806 тис. тонн вугілля марки «А», то вже цього року в цьому ж місяці – 532 тис. тонн.

«Якщо ми раніше за рік споживали понад 9 млн тонн вугілля марки «А», то вже за підсумками поточного року це буде близько 5 млн тонн. Таке стало можливим завдяки задіяним урядом заходам щодо переведення антрацитових блоків українських ТЕС на газову групу», – цитує віце-прем’єра його прес-служба.

Чиновник також додав, що стратегічним завданням наступного року є нарощення власного видобутку вугілля газової групи.

«Минулого тижня уряд утворив Національну вугільну компанію, до якої увійшли понад тридцять державних шахт. Наступний крок – призначення менеджменту, який мусить визначитися, які шахти перспективні, в які треба вкладати фінансовий ресурс для їх модернізації. Запустивши цей процес, ми можемо скоротити витрати на утримання збиткових шахт в сумі 1,5 млрд грн на рік. Це і є кошти для модернізації вугільних підприємств з метою нарощення видобутку українського вугілля марки «Г», – підсумував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua