Honda показала чотирьох роботів-помічників (відео)


Honda показала чотирьох роботів-помічників (відео)

Японська компанія Honda показала тизер чотирьох прототипів своєї нової лінійки роботів-помічників 3E. Як повідомляє The Verge, розробки представлять на конференції Consumer Technology Association, яка пройде в Лас-Вегасі на початку січня.

Роботи-помічники використовуються в самих різних сферах. Вони можуть, наприклад, грати роль «няньки» для дітей, показуючи їм навчальні ролики, або допомагати людям з обмеженими можливостями, як, наприклад, Human Support Robot, розроблений Toyota і протестований в будинку для інвалідів. Роботи можуть навіть замінювати буддистких ченців, як це зробив перший «емоційний» робот Pepper.

На початку наступного року компанія Honda представить цілих чотирьох нових роботів-помічників з лінійки 3E (Empower, Experience, Empathy). Модель 3E-A18 — це невеликий робот-компаньйон, робота якого — виявляти співчуття за допомогою вираження різних емоцій; 3E-B18 — це автоматизоване крісло для пересувань. Третя модель, робот 3E-C18, прототип якого був представлений в жовтні, призначений для перенесення вантажів, а остання модель 3E-D19, — для допомоги в різних сферах діяльності (наприклад, роботі по дому).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua