НБУ розширив можливості банків у зберіганні запасів готівки


НБУ розширив можливості банків у зберіганні запасів готівки

У Національному банку врегулювали низку питань, що сприятимуть оперативному забезпеченню регіонів готівкою та здійсненню операцій із запасами готівки регулятора на зберіганні в уповноважених банках.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Зокрема Національний банк: розширив можливості зберігання уповноваженими банками запасів готівки у визначених ними сховищах або сейфах, що використовуються в якості сховищ; врахував логістичні можливості уповноважених банків з обслуговування регіонів готівкою та розширив можливості територіального розташування сховищ/сейфів, в яких зберігаються запаси готівки; надав право уповноваженим банкам страхувати готівку, що перевозиться власним підрозділом інкасації, а також залучати до перевезення запасів готівки підрозділ інкасації іншого банку або юридичної особи, яка отримала від Національного банку ліцензію на надання банкам послуг з інкасації», – йдеться в повідомленні.

Відповідні норми містяться у постанові Правління Національного банку України від 30.11.2017 №122 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» якою вносяться зміни до постанови Правління Національного банку України від 07.12.2016 № 408 та затвердженого нею Положення про передавання запасів готівки на зберігання до уповноважених банків. Крім того постановою № 122 встановлено правила зберігання і перевезення запасів готівки відповідно до вимог нормативно-правових актів Національного банку України. Постанова №122 набирає чинності з 8 грудня 2017 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування