Рітейлер Wal-Mart Stores змінить назву


Рітейлер Wal-Mart Stores змінить назву

Найбільший ритейлер в світі Wal-Mart Stores Inc. планує позбавитися слова Stores (“магазини”) у назві та змінити ім’я на Walmart Inc. з 1 лютого 2018 року, щоб підкреслити свою присутність в сегменті онлайн-торгівлі.

“Ми вирішили, що краще буде обрати назву, що відповідає ідеї про можливість здійснення покупок будь-яким зручним для покупців способом”, – повідомляється в прес-релізі компанії.

Wal-Mart, заснована в 1962 році, управляє близько 11,7 тис. магазинів в 28 країнах і інтернет-магазинами в 11 країнах. Штат компанії становить близько 2,3 млн осіб, в США рітейлер є найбільшим роботодавцем у приватному секторі. Спочатку компанія назвалася Wal-Mart Inc., потім змінила назву на Wal-Mart Stores Inc. в 1970 році в рамках IPO.

Відзначається, що великі компанії змінюють назви, коли змінюється їхня глобальна стратегія. Так, Google перетворилася на Alphabet в 2015 році, оскільки тепер діяльність компанії не обмежується пошуковими системами і включає в себе, серед іншого, самокеровані автомобілі та робототехніку. А в 2007 році Apple відмовилася від слова “Computers” у назві після початку виробництва смартфонів і інших пристроїв.

Акції Wal-Mart дешевшають у ході торгів у середу на 0,1%. З початку року капіталізація компанії злетіла на 41,42%, до $289,81 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування