Інформація для власників карткових рахунків


Інформація для власників карткових рахунків

З 27.12.2017 року по 29.12.2017 вводиться комісійна винагорода з розрахунково – касового обслуговування неактивних карткових рахунків (одноразова) для клієнтів фізичних осіб ПАТ ВТБ БАНК» у розмірі від 0,01 грн. до 5 000,00 грн. (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті) для карткових рахунків фізичних осіб (крім пенсійних / соціальних та карткових рахунків в рамках Тарифного плану Скарбничка») та у розмірі від 0,01 грн. до 100 грн. (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті) для карткових рахунків в рамках Тарифного плану «Скарбничка».

Тариф застосовується за рахунками, у разі відсутності активної платіжної картки, відсутності протягом 2-х останніх років по рахунку клієнтських операцій, залишок коштів на рахунку не перевищує максимальний розмір тарифу, рахунок не використовується для повернення депозиту.

За більш детальною інформацією прохання звертатися до працівників відділень VTB Bank (Україна) або за телефоном Інформаційно-довідкової служби: 0800 50 77 60 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України) та (044) 499 88 88.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ВТБ Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування