Збитки від кібератак на ICO в 2017 р. перевищили $300 млн


Збитки від кібератак на ICO в 2017 р. перевищили $300 млн

Зловмисники в 2017 році вкрали понад 300 мільйонів доларів в результаті кібератак на ICO (Initial Coin Offering — форма залучення інвестицій у вигляді продажу нових криптовалют), розповів головний антивірусний експерт “Лабораторії Касперського” Олександр Гостєв.

У 2017 році, за оцінкою компанії, в світі було залучено близько 3,5 мільярда доларів в ході ICO. “З них приблизно 300 мільйонів доларів так чи інакше було вкрадено”, – сказав Гостєв на прес-конференції. При цьому кількість жертв таких грабежів, за його словами, перевищила 60 тисяч людей.

Зловмисники у своїй діяльності вдавалися до різних методів. Компанія в цьому році, зокрема, зафіксувала близько 2 тисяч фішингових атак на проводяться ICO.

“Експерти “Лабораторії Касперського” бачили як класичні фішингові схеми обману потенційних інвесторів, так і відверто підроблені проекти, метою яких було просте збирання грошей без подальшої реалізації будь-якої ідеї”, – також зазначив Гостєв.

Він навів приклад, коли постраждав один з ізраїльських стартапів. Їхній сайт для проведення ICO був зламаний, зловмисник змінив адресу і заробив 7 мільйонів доларів за кілька годин до того, як проблема була виявлена.

У наступному році, за прогнозами компанії, атаки на криптовалюти продовжаться, причому, судячи з її очікувань, зловмисники будуть прогресувати. “Найцікавіше, що ми побачимо зрушення і в цій галузі. Крім традиційних атак на самі кріптовалюти, почнуться атаки на віртуальні цінності в блокчейні (програми, платформи, ігри, засновані на цій технології – ред.)”, – сказавексперт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування