Україна та Білорусь домовилися про збільшення квот на автомобільні перевезення


Україна та Білорусь домовилися про збільшення квот на автомобільні перевезення

Україна і Білорусь домовилися про збільшення квоти дозволів на міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів до 65 тис. одиниць.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, відповідні домовленості були досягнуті за підсумками зустрічі 5 грудня міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та міністра транспорту Республіки Білорусь Анатолія Сівака. «Сторони домовилися про збільшення квоти дозволів на міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів до 65 000 одиниць, а розподіл за типами і видами дозволів здійснюватиметься з урахуванням потреб перевізників обох країн», – йдеться в повідомленні.

Також, згідно з повідомленням, сторони домовилися про розвиток транспортного сполучення Північ-Південь територіями України та Республіки Білорусь з метою забезпечення оптимальних логістичних схем доставки вантажів з використанням інфраструктури Білорусі та України.

Як повідомлялось, у листопаді Україна відчула дефіцит польських дозволів на автомобільні вантажні перевезення. В кінці листопада Мінінфраструктури заявило, що Україна домовилася з Польщею про надання українським вантажоперевізникам додаткової квоти дозволів на здійснення автомобільних перевезень через територію Польщі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування