"Євраз-ДМЗ" має намір укласти 10-річні контракти з "Распадською" на постачання вугілля


"Євраз-ДМЗ" має намір укласти 10-річні контракти з "Распадською" на постачання вугілля

ПАТ “Євраз-Дніпровський металургійний завод (“Євраз-ДМЗ”)” має намір укласти 10-річний контракт на постачання вугільної продукції з ТОВ “Распадська вугільна компанія”, що також входить до групи “Євраз”, на загальну суму, еквівалентну 40 млрд грн (без ПДВ).

Згідно з проектами рішень призначених на 21 грудня поточного року позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ “Євраз-ДМЗ”, копії яких має агентство “Інтерфакс-Україна”, укладення відповідного договору планується ухвалити на зборах.

Крім того, акціонери мають намір схвалити договір дарування грошових коштів між ТОВ “ТД “Євраз Україна” (дарувальник) та ПАТ “Євраз-ДМЗ” на загальну суму, яка не перевищує 160 млн грн. При цьому акціонери також проголосують за пов’язаний з ним договір (договори) прощення боргу, який виник у ПАТ “Євраз-ДМЗ” перед ТОВ “ТД “Євраз Україна” за договором уступки (відступлення) права вимоги №07/2016 від 28 березня 2016 року (компенсація відступленого права вимоги боргу), за договором №1440/2014 від 23 вересня 2014 року на поставку металопродукції (неповернення передоплати) та за договором №KV 343-12 від 15 жовтня 2012 року на постачання вугільної продукції на загальну суму, яка не перевищує 160 млн грн.

На розгляд також буде внесено проект рішення про схвалення договору дарування з ТОВ “Євразтранс Україна” (дарувальник) на суму, не більшу ніж 400 млн грн. При цьому на зборах передбачається дати згоду на договір прощення боргу, який виник у ПАТ “Євраз ДМЗ” перед ТОВ “Євразтранс Україна” за контрактом про транспортно-експедиторське обслуговування №31/12-09 від 31 грудня 2009 року у сумі, що не перевищує 400 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування