Нафта дешевшає на даних API про зростання запасів бензину і дистилятів в США


Нафта дешевшає на даних API про зростання запасів бензину і дистилятів в США

Ціна нафти знижується в середу вранці, відіграючи дані Американського інституту нафти (API) про сильне зростання запасів бензину і дистилятів у США, свідчать дані торгів.

Станом на 07.33 за Києвом вартість лютневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,4% – до 62,61 долара за барель. Вартість січневих ф’ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 0,42% – до 57,38 долара за барель.

Згідно зі звітом API, запаси бензину в США за тиждень, що завершився 1 грудня, підскочили на 9,2 мільйона барелів, у той час як експерти очікували збільшення лише на 1,1 мільйона барелів. Крім того, запаси дистилятів збільшилися на 4,3 мільйона барелів. Аналітики прогнозували зростання на 548 тисяч барелів.

На цьому тлі інвестори практично не звернули уваги на зниження запасів нафти в США, відзначає агентство Рейтер. За даними API, запаси “чорного золота” в країні зменшилися на 5,481 мільйона барелів, тоді як аналітики очікували зниження на 4,1 мільйона барелів.

Пізніше в середу учасники ринку чекають публікації даних міненерго США. За прогнозом експертів, комерційні запаси нафти в країні (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 1 грудня, знизилися на 3,4 мільйона барелів, або на 0,8% – до 450,3 мільйона барелів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування