Кабмін схвалив концепцію впровадження інформсистеми управління людськими ресурсами в держорганах


Кабмін схвалив концепцію впровадження інформсистеми управління людськими ресурсами в держорганах

Кабінет міністрів України схвалив концепцію впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах, затвердив план заходів щодо її реалізації.

Згідно з розпорядженням уряду від 1 грудня 2017 року (№844), реалізація концепції розрахована до 2020 року в три етапи.

На першому етапі – з 2017-го по перший квартал 2018 року – передбачена розробка технічної і тендерної документації, проведення процедури закупівлі інформаційної системи.

На другому етапі – з другого кварталу 2018 року по перший квартал 2019 року планується впровадження інформаційної системи в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади; формування єдиної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури, яка забезпечить безперебійну роботу інформаційної системи.

На цьому етапі планується також на законодавчому рівні врегулювати застосування альтернативних електронному цифровому підпису схем електронної ідентифікації.

На третьому етапі – з другого кварталу 2019 року по перший квартал 2020 року передбачається впровадження інформаційної системи в територіальних підрозділах міністерств, інших центральних органах виконавчої влади, обласних, Київській міській, районних держадміністраціях.

Заходи щодо реалізації концепції будуть здійснюватися протягом 2017-2020 років за рахунок коштів держбюджету та інших джерел, у тому числі міжнародної фінансової допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування