Індустріалбанк оголосив про випуск акцій на 249 млн. грн


Індустріалбанк оголосив про випуск акцій на 249 млн. грн

4 грудня 2017 року під час зборів акціонерів Індустріалбанку прийнято рішення про випуск акцій. Випуск акцій з метою конвертації акцій Експрес-банку в акції Індустріалбанку буде оформлений в лютому 2018 року.

Злиття Індустріалбанку та Експрес-Банку під брендом «Індустріалбанк» відбулося 1 грудня 2017 року. Індустріалбанк став правонаступником всіх прав і зобов’язань Експрес-Банку по відношенню до його клієнтів, партнерів та контрагентів. Для завершення процедури злиття акціонерами прийнято рішення про випуск простих іменних акцій Індустріалбанку бездокументарної форми в кількості 75 613 300 одиниць, номінальною вартістю 3,29 грн кожна, на загальну суму близько 249 млн грн.

«Інтеграція двох банків – це складний багатоетапний процес, реалізація якого оптимальним шляхом стала можливою завдяки спрощеній процедурі злиття банків, забезпеченій регулятором. Також ми вдячні Національному банку України за значиму підтримку на кожному етапі шляху до створення єдиної сильної фінансової установи », – зазначив Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

Юридична фірма «Астерс» надавала юридичну підтримку банкам по найбільш складним регуляторним і корпоративним питанням злиття за новим законодавством. «Ми прийшли першими на фінішну пряму злиття за зміненими правилами. Багато часу і зусиль було зекономлено завдяки точним і своєчасним радам наших зовнішніх юридичних консультантів », – підкреслив Михайло Букрєєв.

У лютому поточного року Голова Правління Індустріалбанку Михайло Букрєєв заявив про об’єднання двох банків. На початку серпня акціонери затвердили план реорганізації Експрес-банку і приєднання його до Індустріалбанку, а також визначили склад правління об’єднаної фінансової установи. 18 серпня НБУ схвалив приєднання Експрес-банку до Індустріалбанку. З 1 грудня 2017 року працює єдиний банк – Індустріалбанк, мережа відділень якого налічує 104 точки продажів у 66 містах країни, а кількість банкоматів досягає близько 319 одиниць по всій Україні.

Основні власники Індустріалбанку – Роза Дворецька, Ігор Дворецький і Анна Дворецька, їм належить більше 72% в статутному капіталі Індустріалбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси Світ
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua