Нацбанк працює над переведенням гривні на блокчейн


Нацбанк працює над переведенням гривні на блокчейн

Національний банк України розширює склад колективу, який працює над переведенням національної валюти на блокчейн, повідомляє портал CoinDesk.

Розширення команди показало високий рівень зацікавленості НБУ блокчейном, якого немає навіть у багатьох центральних банків, відзначає видання.

«Сьогодні ми зміцнили нашу команду професіоналами світового класу і з оптимізмом сподіваємося, що проект активно розиватиметься в найближчі місяці», – заявив в. о. голови НБУ Яків Смолій.

За інформацією CoinDesk, Distributed Lab, пов’язана з Романом Сульжиком, допомагає Нацбанку. Засновник Distributed Lab Павло Кравченко підтвердив, що стартап, принаймні, частково «відповідальний за архітектуру, Blockchain-дослідження і розробку, аналіз безпеки» ініціативи Нацбанку.

Центральні банки по всьому світу обговорюють і досліджують технологію блокчейн для більш ефективного відстеження грошей і скорочення витрат банків. «Національний банк з нетерпінням очікує впровадження е-гривні на основі технології Blockchain. Ми розглядаємо блокчейн як наступний крок у розвитку технологій транзакцій, який стане більш популярним і поширеним протягом наступних десятиліть», – зазначив Яків Смолій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування