У Шеньчжені запустили безпілотні автобуси на громадських дорогах


У Шеньчжені запустили безпілотні автобуси на громадських дорогах

Китай почав тести безпілотних елеткробусів. У Шеньчжені почали пілотне функціонування чотири безпілотники, повідомляє Сһіпа Daily. Поки що автобусний маршрут складає всього 1,2 км

Транспорт пересувається на швидкості від 10 до 30 км/год. Автобус оснащений лідарами, GPS-модулем і камерами. Творці говорять, що він здатний уникати зіткнень, об’їжджати перешкоди, гальмувати перед пішоходами і переміщатися між смугами.

На маршруті передбачено три зупинки, на яких автобуси підбирають людей. Безпілотники менші за звичайні автобуси, тому людей поміщається менше. Свобода безпілотника обмежена: водій перебуває за кермом, але може втручатися лише в разі екстреної ситуації. Так, він може натиснути на гальма, допомогти з рульовим керуванням.

Проект цих безпілотних автобусів розробляється Shenzhen Bus Group. Про плани запустити в місті безпілотні маршрути стало відомо ще у вересні, щоправда, тоді обіцяли дві лінії, одна з яких буде 3 км. Поки що масштаби менші. У розробці автобусів Shenzhen Bus Group допомагають Національний центр розробок і технологій інтелектуальних транспортних систем і компанія Huawei.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua