Саакашвілі очікує, що його шантажуватимуть екстрадицією в Грузію


Саакашвілі очікує, що його шантажуватимуть екстрадицією в Грузію

Колишній президент Грузії та екс-голова Одеської області України, який очолює українську опозиційну партію “Рух нових сил”, Михайло Саакашвілі заявляє, що не має наміру боятися шантажу щодо його екстрадиції в Грузію.

“Зараз Іванішвілі (колишній прем’єр-міністр Грузії, бізнесмен Бідзіна Іванішвілі – Ред.) та Порошенко (президент України – Ред.) домовилися, що наступного тижня в прискореному порядку мені буде ухвалено вирок за фальшивими обвинуваченнями”, – заявив М.Саакашвілі в неділю грузинській телекомпанії “Руставі-2” під час участі в організованому його партією в Києві так званому Марші за імпічмент.

На думку М.Саакашвілі, його хочуть шантажувати екстрадицією, запропонувавши відправитися замість Грузії до Голландії або Польщі.

При цьому він наголосив, що якщо таке питання постане, то він не боїться і готовий повернутися в Грузію.

“Граєте в ці ігри? Погано закінчите. Я приїду в Грузію. Я не поїду до Голландії, не поїду до Європи, як вони хочуть. Це їхня спільна гра. Я хочу сказати, якщо вже так ставите питання, якщо вже олігархи домовилися, якщо вже в Грузії ухвалюють вирок і зараз хочуть на підставі цього вироку мене шантажувати загрозою відправлення в Грузію, я сказав, що приїду до Грузії. Нехай готуються наші прибічники в Грузії до того, що я приїду, коли вони приймуть це рішення”, – заявив М.Саакашвілі.

Говорячи про акцію “Марш за імпічмент” у Києві, він зазначив, що “це лише початок”.

“Тут, в Україні, якщо випустити джина з пляшки, назад його вже не засунеш”, – сказав лідер “Руху нових сил”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування