На Європу припала половина всіх залучених через ICO коштів


На Європу припала половина всіх залучених через ICO коштів

Майже половина всіх готівкових грошей, вкладених в криптовалюти за останні кілька років, була залучена європейськими стартапами. Такі дані у своєму дослідженні наводить Atomico, один з провідних венчурних фондів в Європі, пише Reuters.

У звіті Atomico йдеться, що з 2014 року європейські компанії залучили $1,76 млрд через ICO, що становить 46% всіх коштів, вкладених у криптовалюти у всьому світі.

Швейцарія залучила майже половину загальної суми всіх європейських вкладень — $828 млн, що складає 47% всіх коштів ICO в регіоні. Це відбулося головним чином за рахунок компаній, зареєстрованих в місті Цуг — кантоні з низьким рівнем оподаткування неподалік від Цюріха.

На відміну від Європи, Північна Америка залучила $1,08 млрд, або 28% обсягу глобальних вкладень, який склав близько $3,8 млрд за рахунок випуску нових видів цифровий валюти.

ICO стали «золотою жилою» для криптоінвесторів, завдяки чому біткойн зріс більш ніж на 1000% з початку року.

У доповіді прогнозується, що в наступному році в біткойн можуть вкластися більш великі європейські венчурні фонди, які скептично ставилися до цього активу і називали криптовалюти «нерегульованою конкуренцією».

Дослідження Atomico засноване на даних, зібраних каліфорнійським стартапом TokenDatа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування