Якщо бізнес попросить: Порошенко готовий запровадити кримінальну відповідальність за контрабанду


Якщо бізнес попросить: Порошенко готовий запровадити кримінальну відповідальність за контрабанду

Президент України Петро Порошенко заявив про готовність за запитом бізнесу розробити законопроект про введення кримінальної відповідальності за контрабанду.

Про це глава держави повідомив на зустрічі з бізнесом у Києві.

“Я вважаю, що якщо у нас є заборона і немає відповідальності – це не спрацює… Якщо зараз бізнес говорить і доручає нам, уряду, парламенту введення кримінальної відповідальності за контрабанду – я готовий, посилаючись на вас, розробляти відповідні законопроекти”, – сказав президент.

У свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман підкреслив, що боротьба з контрабандою є однією з ключових завдань уряду.

“У нас є інформація про наявність “обрізаного транзиту”, коли товари заходять нібито транзитом через Україну, а потім діваються невідомо куди… Часто контрабанду організовують правоохоронці”, – зазначив голова уряду. За його словами, боротьба з контрабандою є елементом захисту сумлінного бізнесу і буде продовжена.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування