Оксфорд може збільшити дебютне розміщення 100-річних бондів втричі через ажіотажний попит


Оксфорд може збільшити дебютне розміщення 100-річних бондів втричі через ажіотажний попит

Оксфордський університет може збільшити обсяги розміщення дебютного випуску облігацій втричі – з 250 млн до 750 млн фунтів стерлінгів ($337,5 млн до більш ніж $1 млрд), оскільки сильний попит на його папери скоротив вартість залучення коштів, пише Financial Times.

Один з найстаріших університетів світу, що має максимально можливі кредитні рейтинги, виходить на ринок зі 100-річними облігаціями. Станом на ранок 1 грудня загальна сума отриманих заявок перевищила 2 млрд фунтів.

Новий орієнтир купона – прибутковість держоблігацій Великобританії з погашенням у 2068 році плюс близько 0,9 процентного пункту (п. п.), що відповідає приблизно 2,5%. Раніше передбачалося, що надбавка складе не менше ніж 1,1 п. п.

Раніше окремі коледжі Оксфорда розміщували власні папери, однак для університету в цілому випуск буде дебютним.

В останні роки британські навчальні заклади все частіше звертаються до розміщення облігацій у зв’язку зі скороченням державного фінансування. У 2016 році школи, коледжі та університети країни розмістили рекордні обсяги бондів – $1,8 млрд у порівнянні з $1,4 млрд в 2015 році, свідчать дані аналітичної компанії Dealogic. Разом з тим у 2008-2011 роках такі папери не випускалися взагалі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua