Індустріалбанк та Експрес-Банк об’єдналися


Індустріалбанк та Експрес-Банк об’єдналися

C 1-грудня 2017 року Індустріалбанк і Експрес-Банк працюють як єдиний банк. Об’єднання банків відбулося під брендом «Індустріалбанк». Індустріалбанк став правонаступником всіх прав і зобов’язань Експрес-Банку по відношенню до його клієнтів, партнерів та контрагентів.

Для завершення процедури злиття в ході зборів акціонерів 4 грудня буде розглянуто питання про випуск акцій з метою конвертації акцій Експрес-Банку в акції Індустріалбанку.
В ході зборів акціонерів учасники банку розглянуть питання про випуск простих іменних акцій Індустріалбанку бездокументарної форми в кількості 75 613 300 шт., Номінальною вартістю 3,29 грн кожна, на загальну суму близько 249 млн грн. Акціонери банку також затвердять передавальний акт.

«Злиття Індустріалбанку та Експрес-Банку відкриває для нас новий етап в історії. Кількість відділень зросла до 104, мережа банкоматів – до 319. Впроваджуються нові технологічні сервіси, а можливості обслуговування клієнтів виходять на більш високий рівень. Зараз ми продовжуємо інтеграційне і технологічне вдосконалення, і залишаємося стабільним, надійним банком з високими стандартами, історією та традиціями, які важливі для нас і наших клієнтів», – зазначив Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

У лютому поточного року голова правління Індустріалбанку Михайло Букрєєв заявив про об’єднання двох банків. На початку серпня акціонери затвердили план реорганізації Експрес-банку і приєднання його до Індустріалбанку, а також визначили склад правління об’єднаного фінансової установи. 18 серпня НБУ схвалив приєднання Експрес-банку до Індустріалбанку.

Основні власники Індустріалбанку – Роза Дворецька, Ігор Дворецький і Анна Дворецька, їм належить більше 72% в статутному капіталі Індустріалбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Експрес-Банк (Індустріалбанк)
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua