Екс-банкір рятує колег від безробіття за допомогою курсів


Екс-банкір рятує колег від безробіття за допомогою курсів

ШІ загрожує не тільки кур’єрам і водіям: роботи можуть позбутися навіть фінансисти. Однак колишній керуючий директор Citi хоче допомогти банкірам зберегти місця за допомогою курсів з технологічної грамотності, пише Quartz.

До кінця року у Великобританії буде закрито 800 банківських відділень. Це на 200 відділень більше, ніж було закрито в 2016 році. Генеральний директор Deutsche Bank попередив, що компанія може втратити половину співробітників через автоматизацію. Швейцарський банк Nordea оголосив наприкінці минулого місяця про скорочення десятої частини своїх співробітників. За оцінками консалтингової компанії Greenwich Associates, 15% робочих місць у фінансовій галузі будуть втрачені ШІ.

«Все, що може бути автоматизовано, буде автоматизовано, — говорить Хью Нген Тьє, колишній керуючий директор Citi і викладач в Оксфордському університеті. — Проблема полягає в тому, що у сфері фінансів сьогодні працює недостатньо людей, які мають необхідні технічні навички для роботи з новими інструментами».

Х’ю Нген Тьє разом з дружиною, яка працювала трейдером на ринках капіталу, створили центр фінансів, технологій і підприємництва (CFTE), який готує онлайн-курси про нові фінансові технології.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування