Alibaba може розмістити бонди на суму $5-7 млрд


Alibaba може розмістити бонди на суму $5-7 млрд

Китайський інтернет-гігант Alibaba Group Hodling Ltd. планує вийти на ринок корпоративного боргу, випустивши облігації п’яти траншів.

“Найдовшими” з них стануть 40-річні бонди. Раніше компанія не випускала папери з таким тривалим строком обігу, зазначає MarketWatch. Крім того, Alibaba запропонує інвесторам облігації з погашенням через 5,5 років, 10 років, 20 років і 30 років.

Це розміщення стане другим виходом компанії на ринок корпоративних бондів. В 2014 році, всього через місяць після первинного розміщення акцій (IPO) в США, Alibaba розмістила папери на суму $8 млрд.

Обсяг майбутнього випуску облігацій складе від $5 млрд до $7 млрд. Отримані від нього кошти будуть спрямовані на загальнокорпоративні потреби.

Alibaba має рейтинг “А” від трьох основних міжнародних рейтингових агентств Standard & Рoor’s, Moody’s і Fitch.

Прибутковість облігацій компанії з погашенням у листопаді 2024 року і купоном 3,6%, що найбільш активно торгуються в даний час, становить 3,149% річних, що на 76 базисних пунктів перевищує прибутковість аналогічних за терміном обігу US Treasuries, свідчать дані торгової платформи MarketAxess.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua