У Греції знайшли приховані від податків 500 мільярдів євро


У Греції знайшли приховані від податків 500 мільярдів євро

Розроблена міністерством фінансів Греції нова інформаційна система виявила приховані від податків 500 мільярдів євро за період з 2002 по 2014 рік.

Про це заявив офіційний представник уряду Дімітріс Тзанакопулос журналістам, зазначивши, що саме ухилення від податків стало однією з причин глибокої фінансової кризи в Греції, повідомляє RIA.

“Ці дані були отримані саме на основі нової системи, розробленої міністерством фінансів протягом терміну дії нашого уряду. Ця інформаційна система порівнює податкові декларації з банківськими депозитами, і в результаті були зроблені конкретні висновки. Таким чином, у нас є ознаки ухилення від сплати податків більш ніж на 500 мільярдів євро в період з 2002 по 2014 рік”, — заявив Тзанакопулос.

“Це може здатися величезною цифрою — 500 мільярдів євро, але якщо ви розділите її на роки, про які ми говоримо, і порівняйте з ВВП, то побачите, що це близько 20% валового внутрішнього продукту (ВВП) за цей період. Отже ми говоримо про одну з основних причин, які привели нас в кризу”, — заявив офіційний представник кабінету.

За його словами, не випадково в період з 1996 по 2010 рік Греція була середньою по Євросоюзу з точки зору витрат, але постійно була нижче, ніж середнє по ЄС, з точки зору податкових надходжень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua