КНР спрямує $3 мільярди на інвестиції в Центральній та Східній Європі


КНР спрямує $3 мільярди на інвестиції в Центральній та Східній Європі

Китайська Народна Республіка виділить близько 3 млрд доларів на проекти в 16 державах Центральної та Східної Європи (ЦСЄ).

Як повідомив прем’єр Держради КНР Лі Кецян, 2 млрд доларів будуть перераховані по лінії держбанку China Development Bank на ініціативи, пов’язані з розвитком регіону.

Ще 1 мільярд (0,8 млрд євро) буде виділено в рамках програми інвестиційного співробітництва. Точних термінів, протягом яких надійдуть гроші, прем’єр Держради не назвав.

Фінансування надається у рамках міжнародної стратегії Пекіна щодо здійснення капіталовкладень, що має назву новий «Шовковий шлях».

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан охарактеризував інвестиційне співробітництво з КНР як «чудову можливість для розвитку, підкресливши, що Європа повинна «зробити з неї вигоду».

В кінці 2016 року Китай заснував холдингову компанію Sino-CEEF, покликану стати «новою платформою для економічного співробітництва між КНР та країнами Центральної та Східної Європи. Крім того, було засновано фонд Sino-CEE, головним завданням якого буде вкладення коштів у інфраструктурне співробітництво, високотехнологічні виробництва та індустрію масового споживання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua