У Google розробили захист від підглядання для смартфонів


У Google розробили захист від підглядання для смартфонів

Google представили проект «електронного захисника екрану» — системи, яка стежить за тим, щоб ніхто не підглядав в екран вашого смартфона.

Винахід працює за допомогою фронтальної камери Google Pixel і алгоритму розпізнавання напрямку погляду і стежить за тим, щоб в екран дивилася тільки одна людина — його власник. На відео, яке зняли розробники програми Хе Цзюн Рю і Флоріан Шрофф, видно, як вона перериває роботу месенджера і показує, як хтось сторонній заглядає власнику через плече.

За словами Рю і Шроффа, їхня система працює при різному освітленні і з різними положеннями тіла і здатна розпізнати погляд за 2 мілісекунди. Такої високої швидкості вдалося добитися через те, що всі обчислення проводяться на смартфоні, а не відправляються в хмарний сервер компанії.

Це не перший крок Google в напрямку розпізнавання погляду. У компанії вже є патент від 2003 року на технологію керування курсором миші за допомогою погляду, а також системи оплати реклами Pay-Per-Gaze 2013 року, яка дозволяє стежити за тим, чи дивиться власник Google Glass на рекламний банер.

Крім того, нещодавно Google полегшила інтеграцію штучного інтелекту в смартфони та інші мобільні пристрої Android, випустивши інструмент TensorFlow Lite. Ця бібліотека для машинного навчання займає набагато менше місця і вимагає менше обчислювальних потужностей, ніж стандартні інструменти TensorFlow, що вийшли в 2015 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua