Лондон впав у кінець списку рівності зарплат чоловіків і жінок


Лондон впав у кінець списку рівності зарплат чоловіків і жінок

Різниця в зарплатах чоловіків і жінок в Лондоні практично не змінилася за останні 20 років, через що британська столиця регіону з найчеснішою оплатою праці у Великобританії стала лідером за показником нерівності.

Як випливає із звіту Національного статистичного управління (ONS) країни, середня погодинна оплата праці жінок в Лондоні на 14,6% менша, ніж зарплати чоловіків. У 1997 році різниця становила 15,1%.

Між тим в інших регіонах Великобританії в останні два десятиліття спостерігався значно більший прогрес. Зокрема, в Уельсі жінки заробляють на 6,3% менше за чоловіків проти 17,5% двадцятьма роками раніше, в Шотландії – на 6,6% проти 18,4%.

Примітно, що в Північній Ірландії жінки стали заробляти навіть більше за чоловіків.

Дещо по-іншому складається ситуація на ринку неповної зайнятості. У всіх регіонах Великобританії зарплати частково працевлаштованих жінок вищі, ніж чоловіків, які працюють на неповній ставці. При цьому єдиними двома регіонами, де розрив скоротився, стали Лондон і Південний Схід.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua