Авто з Європи: чому Естонія краща за Литву


Авто з Європи: чому Естонія краща за Литву

В основному покупці вживаних авто з Європи розглядають варіанти Литви і Польщі. Водночас пригнати машину можна і з Естонії, хоча мало хто про це замислюється. І дарма, бо у “естонських” машин є деякі переваги перед, скажімо, “литовськими”.

По-перше, якщо говорити про Литву, то тут більша частина перекупів (в основному везуть з Німеччини). Тому придбати автомобіль у першого власника малоймовірно, оскільки більша частина машин приганяється з інших країн. Звичайно, є і “нормальні” авто, але в такому випадку не варто сподіватися на ліберальний цінник.

По-друге, в Естонії простіша ситуація з техоглядом. Якщо машина знаходиться не на території країни, її не знімуть з обліку, на відміну від Литви, де машина повинна проходити ТО кожні два роки (якщо не проходить, її знімають з обліку).

По-третє, в Естонії перед купівлею авто можна легко ознайомитися з його історією через відкриту базу автомобілів. Покупець може ввести VIN-код машини і дізнатися, скільки власників у машини, потрапляла в ДТП чи ні, коли проходила ТО і т. п.

Нарешті, в Естонії можна вписати людину (або навіть кілька людей) в документи на авто. Звичайно, багато хто вважає, що це безглузда річ, але є і ті, кому так спокійніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua