Фахівці Samsung Electronics розробили акумулятор, який скоротить час заряджання смартфонів до 12 хвилин


Фахівці Samsung Electronics розробили акумулятор, який скоротить час заряджання смартфонів до 12 хвилин

Компанія Samsung Electronics повідомила про розробку нової технології виробництва акумуляторів для мобільних пристроїв, яка забезпечить істотний приріст в ємності та швидкості зарядки. Йдеться про нову технологію з використанням графена. Розробка була здійснена фахівцями інституту передових технологій Samsung (Samsung Advanced Institute of Technology, SAIT).

За словами фахівців SAIT, застосування графена забезпечує більш високу швидкість передачі електрики в порівнянні з кремнієм, що дозволило збільшити ємність на 45%. При цьому швидкість заряджання порівняно з нинішніми комерційними акумуляторами зросла в п’ять разів. Розроблений дослідниками SAIT акумулятор зі сферичними графеновыми елементами повністю заряджається всього за 12 хвилин, тоді як у сучасних батарей цей процес займає в кращому разі близько години.

Також повідомляється, що новий акумулятор може працювати при температурі до 60 °С, що робить розробку придатною для застосування в електромобілях.

Стаття під назвою «Графенові шари для літій-іонних акумуляторів, що перезаряджаються, зі швидкою зарядкою і високою об’ємною щільністю енергії» нещодавно була опублікована в журналі Nature Communications.

У SAIT повідомили, що вже подали заявки в американське і південнокорейське патентні відомства. На жаль, про терміни комерціалізації розробки, як і в багатьох подібних випадках, поки що даних немає. Але те, що роботи в цьому напрямку ведуться, причому, судячи з усього, з певними досягненнями, і веде ці розробки сама Samsung, все ж таки вселяє певні надії. До того ж, на початку цього року ті самі фахівці SAIT відзвітували про те, що їм вдалося розробити новий революційний метод отримання графена, що має суттєво прискорити перехід до комерційного використання цього унікального матеріалу в електронних пристроях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua