Зростання ВВП Сінгапуру в III кв. було максимальним за 4 роки, прогноз на 2017 р. поліпшено


Зростання ВВП Сінгапуру в III кв. було максимальним за 4 роки, прогноз на 2017 р. поліпшено

Економіка Сінгапуру в третьому кварталі збільшилася на 5,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року, свідчать попередні дані міністерства торгівлі і промисловості країни.

Це найвищі темпи зростання показника з четвертого кварталу 2013 року, зазначає The Straits Times. У квітні-червні поточного року підвищення становило 2,9%.

Прискорення темпів зростання було зумовлене поліпшенням ситуації в промисловості, обсяг виробництва в даному секторі підскочив на 18,4% (у другому кварталі – на 8,4%). Сфера послуг продемонструвала підйом на 3,2% (у попередні три місяці – на 3,4%), ненафтови йекспорт збільшився на 7,6% (3%).

ВВП Сінгапуру в третьому кварталі зріс на 8,8% з коригуванням на сезонні фактори відносно попередніх трьох місяців після підйому на 2,2% в квітні-червні.

У січні-вересні збільшення економіки в річному вираженні склало 3,5%.

На тлі цих позитивних показників Мінторгпром поліпшив прогноз економічного зростання в 2017 році до 3-3,5% з раніше очікуваних 2-3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua