Іноземці скупили житла в США на рекордну суму


Іноземці скупили житла в США на рекордну суму

Іноземні громадяни та недавні іммігранти вклали в купівлю житла на території США рекордну суму – 153 млрд. доларів за 12 місяців. Такі дані наводяться в дослідженні Національної асоціації ріелторів (NAR) країни.

Зростання в порівнянні з попереднім періодом склало 49%. В цілому іноземці скупили 284,5 тис. об’єктів нерухомості в США (зростання на 32%). У доларовому вираженні їхні покупки зросли до 10% від загального обсягу вторинного ринку житла з 8% роком раніше.

Китайці вже четвертий рік поспіль були основними покупцями житла в США серед іноземців, встановивши новий рекорд на рівні 31,7 млрд. доларів (плюс 16,1%).

Крім того, істотно зріс попит з боку Канади: її громадяни за 12 місяців скупили будинки і квартири в США на рекордні 19 млрд. доларів проти 8,9 млрд. роком раніше, коли продажі канадцям впали більш ніж на 20%. За статистикою, канадці вибирають дорогу нерухомість у США, яка проте дешевша від порівнянних об’єктів у Канаді, де зростання цін в останні місяці зашкалює.

До топ-5 також увійшли британці, які витратили на житло в США 9,5 млрд. доларів, мексиканці (9,3 млрд.) і індійці (7,8 млрд.).

В середньому іноземці платили 302,3 тис. доларів за будинок або квартиру в США, що на 9% більше від торішнього показника. При цьому середня ціна на американському ринку житла в цілому склала 235,8 тис. доларів.

Заповзятлива сім’я китайських мігрантів викупила «вулицю багатіїв» в елітарному районі Сан-Франциско (США). Влада міста продала престижний квартал Presidio Terrace всього за 90 тис. доларів. У розпорядження китайського подружжя надійшли тротуари, зелені насадження, парковки та інші об’єкти загального користування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua