Україна зробила прорив у рейтингу простоти сплати податків


Україна зробила прорив у рейтингу простоти сплати податків

Україна піднялася з 84-го на 43-є місце серед 190 країн світу в рейтингу простоти сплати податків, складеному групою Світового Банку та аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers. Про це повідомляється на сайті “PwC Україна”.

“Україна досягла істотного прогресу, піднявшись у рейтингу «Оподаткування» з кінця переліку країн-учасниць у 2012 році до 43 позиції за результатами 2016 року. У порівнянні з показниками попереднього року, позиція України покращилася майже вдвічі – на 41 відсотковий пункт”, – сказано в повідомленні.

“Україна – єдина з країн Східної Європи та Центральної Азії, яка в 2016 році істотно зменшила податкові ставки. Зокрема, зменшення ставки ЄСВ призвело до послаблення податкового навантаження на бізнес. У порівнянні з іншими країнами, в Україні відносно прості процедури внесення виправлень до податкових декларацій та відшкодування ПДВ не по експортних операціях. у 2016 році представники бізнесу звикли до зближення правил податкового та бухгалтерського обліку і продовжили подавати податкову звітність в електронному вигляді”, – прокоментував результати країни партнер “PwC Україна” В’ячеслав Власов.

При цьому Молдова зайняла 32-е місце в даному рейтингу, Румунія – 42-е місце, Словаччина – 49-е місце, Польща – 51-е місце, Росія – 52-е місце, Болгарія – 90-е місце, Білорусь – 38-е місце.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування