Іноземні інвестиції в Іран становлять $25 млрд за чотири роки


Іноземні інвестиції в Іран становлять $25 млрд за чотири роки

Іран залучив $24,95 млрд іноземних інвестицій в період з вересня 2013 року, повідомив генеральний директор управління іноземних інвестицій міністерства промисловості Афруз Бахрамі.

Він додав, що це менше 2% всіх прямих іноземних інвестицій у світі, повідомляє IRNA. Німеччина, Китай, Туреччина, Австрія, ОАЕ і Франція були найбільшими інвесторами в останні чотири роки.

Найбільш привабливими галузями для іноземних інвесторів в Ірані були полімери і хімікати, сталь, торгівля, автомобілі, гірничовидобувний сектор, пластмаси та медичне обладнання.

За словами прес-секретаря уряду Ірану Мохаммада Бакера Нобахта, зарубіжні інвестиції в економіку країни зросли в десять разів з дня укладення ядерної угоди 2015 року з шістьма світовими державами.

Він заявив, що в минулому 1395 іранському календарному році, який завершився 20 березня 2017 року, Іран отримав понад $13 млрд іноземних інвестицій.

Згідно з 6-м п’ятирічним планом розвитку (2017-2022 роки), уряд Ірану повинен щорічно залучати не менше $50 млрд іноземних інвестицій (прямих, фінансових або спільних), а також 5,8 трлн ріалів ($145 млрд) внутрішніх інвестицій для досягнення темпів зростання економіки в 8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua