Британія виділить бюджет на впровадження безпілотників і електромобілів


Британія виділить бюджет на впровадження безпілотників і електромобілів

Британський міністр фінансів Філіп Хеммонд заявив на цьому тижні, що новий бюджет буде включати заходи із заохочення розвитку виробництва електромобілів, штучного інтелекту та телекомунікацій, а також безпілотників. Ці заходи можуть прискорити зростання ВВП Великобританії і створити високоякісні робочі місця, пише Reuters.

У неділю міністерство фінансів Великобританії повідомило, що Філіп Хеммонд незабаром оголосить про нормативні зміни для виробників автономного транспорту. Згідно з новими правилами, розробники зможуть тестувати робомобілі на дорогах Великобританії без участі людини. За словами Філіпа Хеммонда, повністю автономні автомобілі з’являться на британських дорогах у найближчі три роки.

Крім змін у законодавстві, міністерство створить фонд обсягом £400 млн ($530 млн) для підприємств, які будують станції для підзарядки нових транспортних засобів. Крім того, £100 млн буде виділено для субсидій тим, хто купить електромобіль.

Новий бюджет Великобританії також включає в себе інвестиції в розмірі £75 млн в індустрію штучного інтелекту, £160 млн — в мобільні мережі 5G, £100 млн у створення 8 тис. робочих місць для викладачів програмування £76 млн — в програми підвищення цифрових навичок. Міністерство фінансів також оголосило про те, що воно планує підвищити податки для виробників шкідливих для навколишнього середовища одноразових пластмас.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua