Чого потребує український бізнес для виходу на міжнародні ринки - експерти (відео)


Чого потребує український бізнес для виходу на міжнародні ринки - експерти (відео)

Ефективна податкова система, захист від рейдерства і єдині правила для всіх дозволять українському бізнесу розвиватися і виходити на міжнародні ринки. Таку думку висловили експерти під час форуму Ukrainan Level Up.

Про це йдеться у сюжеті передачі “Фінансовий тиждень”.

За словами голови асоціації платників податків Грігола Катамадзе, необхідно скоротити кількість податків до дев’яти: залишити п’ять загальнодержавних і чотири місцевих.

Також, на його думку, варто замінити податок на прибуток збором на виведений капітал. А два податки ЄСВ і податок на доходи фізосіб слід об’єднати в один і встановити його на рівні 32% із поетапним скороченням за 3 роки до 20%.

Читайте також: В Україні хочуть запровадити новий податок

Як зазначає керуючий партнер юридичної компанії ICF Legal Service, середня прийнятна ставка для бізнесу – 3-10% залежно від ліквідності, а не 18%, як зараз.

Підтримує ідею з податком на виведений капітал і голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна. За її словами, наступним кроком буде роз’яснювальна робота з МВФ щодо введдення нового збору. Адже він, за словами Южаніної, буде тільки стимулювати сплачувати податки з тих сум, які виводяться з операційної діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування