ЄС затвердив заходи щодо посилення європейської кібербезпеки


ЄС затвердив заходи щодо посилення європейської кібербезпеки

Країни Євросоюзу ухвалили рішення про посилення європейської кібербезпеки і кіберстійкості у всьому ЄС.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.

У жовтні Європейська рада поставила завдання посилити кібербезпеку, і затверджені сьогодні висновки підкреслюють необхідність того, щоб всі країни ЄС надавали необхідні ресурси та інвестиції для боротьби з кібернебезпекою.

У висновках вітається намір збільшити зусилля ЄС в дослідженні і розвитку кібербезпеки шляхом створення мережі центрів з кібербезпеки в усьому союзі.

Читайте також: Україна стала частиною світової Ddos-атаки

Інші заходи, виділені Радою, включають надання необхідних правоохоронних інструментів для боротьби з кіберзлочинністю, розроблення скоординованої реакції ЄС на масштабні інциденти і кризові явища та кризові ситуації, а також проведення регулярних навчань з загальноєвропейської безпеки в галузі кібербезпеки.

Що стосується глобальних і дипломатичних аспектів кібербезпеки, Рада визнає важливість міжнародного співробітництва та вітає створення чітких рамок для використання політичних, дипломатичних та економічних інструментів, доступних для ЄС як відповіді на шкідливу кіберактивність.

“Кіберзлочини і діяльність шкідливих програм, що фінансується державами, є однією з найбільших глобальних загроз для наших суспільств і економік. Ми вже втрачаємо близько 400 млрд євро у всьому світі через кібератаки. Це чітко підкреслює необхідність використання ЄС наявних інструментів для підвищення стабільності в кіберпросторі та реагування на масштабні кіберінциденти”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua