В Україні покращилися споживчі настрої - дослідження


В Україні покращилися споживчі настрої - дослідження

Споживчі настрої українців в жовтні 2017 року покращилися на 3,6 пункту в порівнянні з вереснем – до 62,6, за рахунок підвищення оцінки поточного матеріального становища, а також очікуваних змін особистого матеріального становища. Про це повідомляється в дослідженні, опублікованому на сайті GfK Ukraine.

“Позитивні зміни в споживчих настроях українців є наслідком зростання пенсій в жовтні поточного року, а також очікувань запланованого збільшення: стипендій в листопаді і мінімального розміру заробітної плати на початку наступного року”, – зазначили аналітики GfK Ukraine.

Читайте також: Стало відомо, скільки заробляють кияни і хто отримує найбільше

Згідно з дослідженням, індекс поточного становища склав 60, що на 5 пунктів вище, ніж у вересні цього року. Так, індекс поточного особистого матеріального становища піднявся на 3,6 пункту – до 52,4, а індекс доцільності великих покупок – на 6,4 пункту, до позначки 67,6. Індекс очікуваних змін особистого матеріального становища збільшився на 4,7 пункту в порівнянні з минулим місяцем і становить 59,4.

Повідомляється також, що очікування українців щодо рівня безробіття в жовтні покращилися. Так, показник індексу очікуваної динаміки безробіття опустився на 2,6 пункту – до 128,3. Індекс інфляційних очікувань збільшився на 0,6 пункту – до 185,8. Згідно з дослідженням, в жовтні незначно змінилися очікування українців щодо курсу гривні протягом найближчих 3 місяців. Так, індекс девальваційних очікувань зменшився на 0,4 пункту – до 156,6.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua