Британці витратять понад $13 млрд на розпродажі "чорної п'ятниці" - прогноз


Британці витратять понад $13 млрд на розпродажі "чорної п'ятниці" - прогноз

Витрати британських споживачів на покупки в ході розпродажу “чорної п’ятниці” в 2017 році зростуть майже на 4% в порівнянні з минулим роком – до 10,1 млрд фунтів ($13,3 млрд), пише The Guardian.

Основний обсяг покупок буде здійснений в інтернет-магазинах, вважають експерти.

За оцінками IMRG, щохвилини в “чорну п’ятницю” британці витрачатимуть в інтернеті 1,74 млн фунтів, і вже на 9 ранку по Лондону покупки перевищать 700 млн фунтів.

Британці запозичили традицію розпродажів у “чорну п’ятницю” з США, в 2017 році цей день випадає на 24 листопада, проте фактично знижки і бонуси розтягуються майже на тиждень.

Настільки значних знижок, як раніше, цього року можна не чекати, попереджають аналітики. В умовах високої інфляції у Великобританії, слабкості фунта і зростання різних витрат компанії не мають можливостей для істотного зниження цін.

“Ритейлери не зможуть запропонувати той же рівень знижок, що і в 2016 році, тобто попит може коливатися, оскільки споживачі будуть менш схильні до імпульсивних покупок”, – коментує Елінор Парр з аналітичної компанії GlobalData.

Найбільші супермаркети Tesco почнуть роботу о першій годині ночі 24 листопада, щоб залучити мисливців за знижками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua