Morgan Stanley: біткойн спекулятивний і не заслуговує на особливу увагу


Morgan Stanley: біткойн спекулятивний і не заслуговує на особливу увагу

CEO американського холдингу Morgan Stanley Джеймс Горман вважає, що “біткойн спекулятивний за визначенням”. Про це повідомляє CNBC.

На думку глави великого банку, біткойн отримує набагато більше уваги, ніж він насправді заслуговує. При цьому, вважає Горман, “цей феномен не зникне відразу” і проіснує ще деякий час.

Крім того, банкір переконаний, що біткойн не має нічого спільного з надійними інвестиціями, а тому бажаючим отримати гарантоване повернення від своїх вкладень не варто плекати ілюзій з цього приводу.

“Все що росте понад 700% на рік, є спекулятивним за визначенням, – продовжує американський фінансист. – Таким чином, ті, хто думає, що це стабільні інвестиції, просто обманюють себе”.

Читайте також: Тім Дрейпер: за п’ять років криптовалюта повністю витіснить фіат

Також в інтерв’ю каналу Горман сказав, що не вважає біткойн надійним засобом збереження вартості. Крім іншого, він не впевнений, що фінансові регулятори пильно стежитимуть за ціною криптовалюти або регулюватимуть якісь пов’язані з нею процеси.

У чому висловив Горман абсолютну впевненість – так це лише в тому, що “біткойн активно використовується злочинцями”:

“Чи підтримують його люди, які бажають використовувати криптовалюти на анонімній основі в злочинних цілях? Абсолютно”, – сказав CEO Morgan Stanley.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування