Аналітики Moody's зробили прогноз зростання світової економіки


Аналітики Moody's зробили прогноз зростання світової економіки

Зростання світової економіки в 2018 році складе 3,2%; у 2017 і 2019 роках – 3,1%, вважає міжнародне рейтингове агентство Moody’s.

У 2016 році світова економіка зросла на 2,5%. На відміну від попередніх років агентство очікує “більш широкомасштабного і стійкого зростання” в наступному році.

Очікується, що зростання в країнах з розвинутою економікою (G20) буде стабільним – приблизно на рівні 2% в період з 2017 по 2019 роки у порівнянні зі зростанням на 1,5% у 2016 році. Економіка країн, що розвиваються, за оцінками Moody’s, зросте в 2017 році на 5%, до 2018 року – на 5,4%, в 2019 – на 5,3%. У минулому році зростання склало 4,4%.

“В цілому, наш прогноз більш позитивний, ніж у попередньому році. Незважаючи на те, що як і раніше існує невизначеність щодо торговельної політики, а також політичні ризики, ці ризики дещо зменшилися”, – наводяться в повідомленні слова офіційного представника Moody’s Олени Дуггар (Elena Duggar).

Експерт зазначила, що стійке глобальне економічне зростання принесе в 2018 році користь більшості секторів, які оцінює агентство.

“Глобальні умови кредитування в 2018 році будуть визначатися здоровим економічним зростанням і сприятливим фінансовим середовищем, яке допоможе збалансувати зростаючі довгострокові ризики”, – зазначила Дуггар. При цьому вона додала, що демографічний перехід, стрімкі технологічні зміни, а також зміна клімату спричинять нові кредитні труднощі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua