У США відразу 8 торгових марок гіроскутерів визнані небезпечними


У США відразу 8 торгових марок гіроскутерів визнані небезпечними

Комісія з безпеки споживчих товарів США визнала деякі гіроскутери небезпечними для використання. Такі пристрої схильні до ризику займання.

Минулого місяця скутер LayZ Board, що самобалансується, став причиною пожежі, в результаті якої один будинок був повністю знищений, а чотири інші отримали пошкодження. У березні цього року з вини такого ж пристрою в Гарісбергу сталася пожежа, яка забрала життя двох дівчаток.

Відповідно до нових відомостей Комісії з безпеки споживчих товарів США, відразу 8 торгових марок гіроскутерів визнані небезпечними. Крім вже згаданої LayZ Board, також називаються Dollar Mania Sonic Smart Wheels, Tech Drift, Digital Products iLive, iHoverspeed, Four Star Imports Go Wheels, Drone Nerds і Salvage World. Покупці зазначених гіроскутерів можуть розраховувати на повну компенсацію вартості покупки, отримання знижки в магазині або заміну пристрою, відповідно до політики бренду.

Проблема полягає в блоці літій-іонних батарей, що використовуються для живлення пристроїв. Відзначається, що деякі виробники використовують акумулятори, які не пройшли належні процедури тестування і сертифікації і є небезпечними для використання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua